insassomine.com
    Invicta, Laudel, Totem, Döküm Isıtma Sistemleri İzmir BayisiBuradasınız:  ANA SAYFA    ŞİRKET PROFİLİ

 Hızlı Erişim | Web Panel | Mail Panel

İşleriniz için ücretsiz keşif hizmetimiz her zaman bulunmaktadır..

ŞİRKET PROFİLİ

Kurumsal Bilgiler

Kurumsal Sorumluluklarimiz

Ürün Garantisi

Garanti Sözlesmesi

Fuarlar & Aktiviteler

Basinda Biz
   Garanti Sözlesmesi

 

Süre: Garanti süremiz bütün döküm ürünlerimiz için tesisati kuran firmaya teslim ve satisindan itibaren 5 yildir. Bu süre içinde bütün malzeme veya üretim hatalarina karsi garantimiz geçerlidir. Sadece uzmanlarimiz tarafindan hatali oldugu tespit edilmis parçalarin bedelsiz degistirilmesi bizim yükümlülügümüzdedir. Bu parçalari degistirme maliyeti çok yüksek olacaksa sömineyi degistirme kararina varilmasi bize aittir.

Yasal Garanti: Bu garanti düzenlemelerinde 1641 sayili Yurttaslik Yasasi ve daha sonra çikan ilgili yasalarin maddeleri esas alinmakta olup satin alinan ürünün hata ve kusurlarina karsi müsterinin haklari sakli tutulmaktadir.

Onay: Asagidaki adi belirtilmis alici, tesisat kurma ve sistemi kullanma kilavuzunu alarak güvenligi için teyidini kabul etmis bulunur.

Alicinin 22 Ekim 1999 tarih ve 93-1185 No'lu Bakanlik kararnamesine uygun sekilde "Montajsiz paket satis" formunu imzalamasi zorunludur.

Bu garanti yalnizca elinizde garanti sertifikasi varsa geçer dr, bu nedenle satis tarihi kabul eden 10 is günü içerisinde bize gönderilmelidir.

Garanti, sömine ile verilen tesisat kurma ve sistemi kullanma kilavuzunda açiklanmis olan not ve tavsiyelere uyulmussa geç erlidir.

Sömine, garanti belgesinde belirtilmis olan adrese kurulmus olmalidir.

Diger parçalarin garantileri yildir; Kilit, civatalar, yaylar, fanlar, baski devreler, elektrik anahtari, elektrik kablosu uçlari, elektrik kablolari, elektrik izolasyonlari, vb...

Kapsam Disinda Kalanlar: Cam 750°C sicakliga dayandigindan ve yanma bölmesi hiçbir zaman bu sicakliga ulasamadigindan asiri isinma nedeni ile kirilmasi söz konusu olamaz. Ancak kötü kullanim sonuçlarinda kirilabilecegi için kapsam disinda tutulmustur.

Asinan parçalar olduklarindan contalarda kapsam disindadir.

Kullanilan yakit ve kontrolümüz disinda olan baca borusu, yanan yakitla dogrudan temas eden dekoratif levha, ates izgarasi, deflektör, odun tutma tertibati gibi parçalar garanti kapsami disindadir.

Tasima, isçilik, paketleme, sökme masraflari ve garanti islemleri sonuçlanincaya kadar sistemin beklemesi müsterinin yükümlülügündedir.

Tesisatin tamaminda üretimimiz olmayan ve isitma araçlari açiklamalarinda yasaklanmis olan mekanik veya elektrikli aksam ile bunlarin kullanimindan kaynaklanan aksakliklar garanti kapsamina girmezler.

Odun disinda kullanilan diger bütün yakitlardan kaynaklanan hasar garanti kapsami disindadir.
İNSAŞ ŞÖMİNE RSS ( Basit arayüz )

Bizi sosyal ağalardan takip edin:

   

Güncellemeleri, yeni ürünleri; sitenin yüklenmesini beklemeden hemen öğrenin..

İnsaş Yeniler      Site Haritası ( Hızlı Erişim )
ANA SAYFA | YASAL SORUMLULUKLARIMIZ | GUNCELLEMELER

Web Design 4e Reklam ( activeMedia ) | InsasSomine.Com ( Tescilli Marka ) New Design 2012